PŁOCKA MISTRZEM REJONU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

W dniu dzisiejszym na hali sportowej mławskiego ogólniaka odbyły się zawody rejonowe w koszykówce chłopców. W turnieju wzięły udział trzy zespoły: ZS Nr 1 Mława, I LO Płońsk i gospodarz LO Mława. Kolejność meczów: ZS NR 1 Mława – LO Mława 41:13, LO Płońsk – ZS Nr 1 Mława 35:31, LO Mława – LO Płońsk 23:58. Nasz zespół rozegrał trudny mecz z zespołem ZS NR 1 Mława. Trzy pierwsze kwarty przegrywaliśmy wynikami 7:10, 15:18, 19:29. Czwarta kwarta była mistrzoska w wykonaniu naszej drużyny. Zdobyliśmy 17 punktów, tracąc tylko 2. Do końca nie daliśmy odebrać zwycięstwa. Mecz zakończył się wynikiem 36:31. Gratuluję chłopakom walki do ” końca”, sportowego pazura i zespołowej gry. Pracuje w liceum od 15 lat i jest to pierwszy sukces chłopców w tej dyscyplinie. Praca od gimnazjum dała EFEKTY. Chłopaki jestem z Was wszystkich bardzo zadowolony. Zespół wystąpił w składzie: Mikołaj Kawecki, Krzysztof Senderski, Rafał Iwanow,Łukasz Czerwiński, Jakub Szcześniak, Jakub Kowalski, Tomasz Poroziński, Bartek Wątkowski, Marcel Chrobot, Aleksander Iwanow, Jakub Grzegrzółka. W następny roku turniej finałowy odbędzie się na naszej hali.